Bůh sám sní sen, veliký příběh o tom, jak Jeho děti přijdou zpátky domů. O generaci, které jde o Boží království. A tato generace roste a vzmáhá se –  Boží synové a dcery, kteří touží mluvit o tom, co změnilo jejich život. S odvahou slouží v armádě svého Krále, vyzbrojení mocí z výsosti! Vědí, že Kristus je v nich a oni jsou v Kristovi a svou vírou hýbou vrchy ve svých životech. Sjednocení Jeho láskou jsou nezastavitelní!

“Nezastavitelní je evangelizační turné projektu Godzone, které se koná v rámci Týdne církve pro mládež už pošesté. Jsme mladí lidé, kteří touží vidět Slovensko proměněné láskou Boha, který změnil naše životy. Toužíme, aby se generace, které jde o Boží království, sjednotila. Toužíme, aby armáda Krále vykročila jako jeden muž a přinášela Světlo, které prozáří každou temnotu. Toužíme nezastavitelně milovat a i tímto turné přinášet nebe na zem.”

To říkají organizátoři už šestého ročníku evangelizačního projektu Godzone KIOBK Tour 2014 – NEZASTAVITELNÍ. Jedná se o evangelizační turné v šesti městech Slovenska v rámci Týdne církve pro mládež. Připravte sa na dávku produkce, skvělé hudby, tance, Boží přítomnosti a lásky, která se nedá zastavit…

Turné proběhne ve dnech 17. – 22. 11. 2014, ve městech: Poprad, Košice, Považská Bystrica, Bratislava, Banská Bystrica a Ružomberok. Pro nás, z České republiky je velmi dobře dostupná Bratislava, kde turné proběhne 20. 11. 2014, v 18:00-21:00 hodin v Inchebě.

Bližší informace na webové stránce zde.
A na facebooku zde.

A jak to vypadalo minulý rok:

= vfh =

Slovensko: Godzone tour 2014 Nezastavitelní