Godzone Tour – Změna atmosféry. Můžete ji zažít 20. 11. v Brně, Městská hala Vodova od 18.00. Vstup zdarma.

V rámci turné tento nadšený tým přiveze již posedmé do vybraných měst tříhodinový program, který je každý rok originální a skládá se z hudby, tance, divadla a video produkce. Součástí je zamyšlení nad evangeliem a svědectví někoho, komu evangelium pomohlo změnit život.

Projekt Godzone v sobě zahrnuje bohatou činnost, kterou můžete poznat díky jejich nadupanému webu. Na Godzone TV můžete nasát atmosféru předchozích ročníků a poznat mnohé aktivity, které mají za sebou.

A na co se letos můžeme těšit?

„Jsme generace, které jde o Boží království. Chceme přinést revoluční světlo do mrazivé tmy v našem národě. Ne militantními způsoby, ale láskou – změnou atmosféry!“

Turné už tradičně proběhne během Týdne církve pro mládež, 16. – 21. listopadu. Tým projektu Godzone navštíví s evangelizačním programem města Poprad, Košice, Žilina, Bratislava, Zvolen a Brno. Zvolen a Brno jsou nováčky mezi městy turné a do Žiliny se tým vrací po třech letech. „Minulý rok přišlo na tour 16 000 lidí a letos očekáváme, že jich bude zase víc. Proto jdeme do větších hal a zimních stadionů. Zároveň jsme hledali města, která jsou strategicky rozmístěná a máme tam také dobré zázemí v lokálních spoluorganizátorech,“ přibližuje výběr měst manažér turné Dávid Slavkovský. Turné bude poprvé i za hranicemi Slovenska. „Pro Brno jsme se rozhodli, protože je to město, kde je hodně studentů, hodně mladých a kde studuje také poměrně dost Slováků,“ dodává Slavkovský.

 

Připravované turné dostalo název Generácia KIOBK: Zmena atmosféry (Generácia KIOBK = generácia, Ktorej Ide O Božie Kráľovstvo). Je už čtvrtým ročníkem, který v sobě nese poselství o generaci, které jde o Boží království a tentokrát bude jeho hlavním zaměřením pozvat tuto generaci ke změně atmosféry ve svých životech. „Změna atmosféry je téma, kterým žijeme už od Godzone konference. Chceme mluvit o tom, že pokud jsme se opravdu rozhodli být generací, která se bude snažit přinášet hodnoty Božího království, být armádou, která bojuje za svého Krále a být nezastavitelnými a konat jedině v Jeho jménu, musíme přinášet změnu atmosféry v našich každodenních životech. Okolnosti nás víc nemůžou ovlivnit, ale my jako Boží synové a dcery máme přinášet pozitivní změnu i uprostřed těch nejsložitějších okolností,” představuje téma ředitel projektu Godzone, Július Slovák (frontman slovenské chválové kapely ESPÉ).

Zdroj: https://www.tkkbs.sk

Odkazy:

http://www.godzone.sk/

http://tour.godzone.sk/

A očem vlastně je ta změna atmosféry? Tu jsou slova samotného ředitele projektu:

Krátký sestřih z loňského ročníku Godzone Tour 2014

#zmenaatmosfery

=vfh=

Brno: Godzone Tour poprvé v ČR (20.11.2015)